sobota, 12 października 2013Przepraszam za brak nowych notek. Spodziewam się, że aż do listopada nie będę miała zbytnio czasu na pisanie dalszych rozdziałów. Po raz kolejny wykazałam się swoją głupotą, zgłaszając się do wszystkich olimpiad i konkursów jakie mi zaproponowano.

Bardzo was za to przepraszam.

Do oceniających:
Jeśli jest to możliwe, to proszę o ocenę mimo przeterminowania.
Jeśli jesteś w trakcie oceniania, proszę poinformuj mnie o tym, poniewż nie będę wtedy edytować tekstów.
Wszelkie informacje związane z oceną proszę zostawiać w ShoutBox'ie.

5 komentarzy:

 1. Poinformuj kiedy będzie nowa notka, wiesz jak się niecierpliwię, a wiesz czemu, bo kocham twoje opowiadania. Postaraj się jak najszybciej coś napisać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie.
  Chciałabym Ciebie zaprosić na pewne forum w tematyce magii oraz ogółem fantastyki. Wszyscy razem tworzymy historię magiczną, w której dominuje szkoła magii. Jednak to nie jest wszystko. Można zapisać się nawet jako osoba dorosła i nie związana z miejscem szkoły i dobrze się bawić poza jej murami.
  Pewnie od razu kojarzy się to realiami Harry’ego Pottera, ale to błędne myślenie. Wypieramy się większości rzeczy z tej serii. Za dużo już tego w sieci. Jesteśmy mieszanką wybuchową wielu ksiąg i filmów, czego można się przekonać już po samym dołączeniu do fabuły.
  Mamy tutaj różne genetyki, nie tylko zwykłych czarodziei. Wampiry, wilkołaki, elfy i nie tylko, skupione w jednym miejscu zwanym po prostu Vaylon.
  Czy powinnam dodać coś jeszcze? Chyba tak. Jeżeli masz ochotę do nas dołączyć, to proszę przed rejestracją zapoznaj się z naszym regulaminem i w opcji gg, wpisz Twoje realne, a nie zmyślone. Jak to często bywa, ktoś coś źle wpisze, a potem nie jest w stanie dotrzeć do swojego konta. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc bez potrzeby zakładania kolejnych multików.
  Może teraz warto Ciebie zachęcić fabułą? Cóż to nie głupi pomysł. Oto streszczenie tego co obecnie się dzieje.
  Obecnie mamy rok 2014. O wojnie sprzed 4 lat już mało kto pamięta. Wszyscy powrócili do swoich codziennych obowiązków ciesząc się życiem. Młody dyrektor Thiwel próbuje przywrócić szkołę Magii Vaylon do łask. Dwoi się i troi by wyniki młodych adeptów sztuk magicznych były jak najlepsze. Jest mu ciężko. Tym bardziej, że musi ukrywać swój zakazany związek i owoce tego związku - hybrydy wilka i dhampira. Zły charakter fabuły, Alaster Midges, doczekał się potomka. Kręci się gdzieś w okolicy i kombinuje jak uzyskać informacje od dziecka księżyca. Jezioro krucze pełne uwięzionych dusz budzi strach, a zarazem ciekawość. Tym bardziej, że mało kto zna tajemnicę skrywającą to miejsce. Ale spokojnie. Wybrańcy, Władcy Żywiołów, już się ukazują, by w jakiś tajemniczy sposób uwolnić to miejsce od klątwy. No i szykuje nam się ślub oraz potomek czarodziejki i elfa. Jakim cudem zły charakter stał się nagle dobry? To wszystko zasługa dobroci ze strony zwykłej rudowłosej śmiertelniczki.
  Już niedługo kolejna wojna. Czy do tego czasu dziecko księżyca wykiwa złego i przeżyje? Czy ślub dojdzie do skutku? Czy tajemnice nadal będą ukryte? To wszystko zależy od wszystkich postaci, a także od Ciebie. Może dzięki Tobie szala zostanie przesunięta na stronę dobra lub zła.
  Vaylon czeka na Ciebie
  http://vaylon.wxv.pl/
  W razie problemów proszę pisać na ten numer gg: 40007992. Chętnie pomogę i wyjaśnię co i jak.
  PS; Zapraszamy też do Tworzenia postaci z poszukiwanych. Dostępne propozycje znajdują się tutaj:
  http://www.czart.aaf.pl/postaci-vf68.htm
  Wstawione przez Shida Saruno.

  OdpowiedzUsuń
 3. zostałaś nominowana do Liebster Blog Award . wiecej u mnie na blogu wielka czwórka..

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry,
  ponieważ opowiadanie wygląda na porzucone, chciałam zapytać, czy nadal jesteś zainteresowana ocenę. Proszę o odpowiedź u mnie, w komentarzach albo w księdze. W przeciwnym razie blog zostanie usunięty z kolejki.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Isamar (talking-about.mylog.pl)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oceniłam, link tutaj: http://talking-about.mylog.pl/2015-02-28/cien_jezdzca_luku

  Pozdrawiam,
  Isamar

  OdpowiedzUsuń