Mapki Miejsc

2.Wioska Norde w kraju Sathed 
- mapka w programie "Kartograf" w trakcie tworzenia. Jak narazie jestem zmuszona zostawić tą z Painta1.Jama Berui
2.Stajnie
3.Pastwiska
4.Jadalnia
5. Przechowywalnia 
Mięsa, Więzienie
6.Dom Rady Starszych
7.Targ
8.Wieża Wyjca
9.Studnia
10.Brama
+
Kwadraciki to domy 


Mapka Azaanu została wykonana przy użyciu programu "Kartograf". Bardzo dziękuję Kaysh za podesłanie mi stronki, z której mogłam go pobrać.

3 komentarze:

 1. Fajne, ja pamiętam jak robiłem mapę do swojej książki fantasy (może kiedyś jakiś fragment wstawię na bloga) to zrobiłem na kartce bloku A2, tyle szczegółów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wstawisz, to z chęcią poczytam :3

   Usuń
 2. Widzę, że mapki w paincie :D
  Też miałam problem z rysowaniem mapy swojego świata, który mi się kształtuje w głowie, a talentu do rysowania nie mam ni chu. Znalazłam fajny edytor do rysowania prostych map rpg, nie mogę znaleźć stronki z której ściągnęłam, ale mogę Ci podesłać na mejla plik programu. http://zapodaj.net/images/0db7678f40169.jpg to przykład mojego tworu w tym programie, jak chcesz to pisz na paulina.drag94@gmail.com podeślę Ci tego edytorka. Zaznaczam od razu, że on zapisuje mapki w jakimś dziwnym formacie, o którym nawet w necie nie znalazłam informacji. Można zapisać w .jpg ale potem już się nie da w tym programie odtworzyć i pozmieniać nic, więc dobrze jest zapisywać w .jpg jak już skończysz mapkę definitywnie.

  OdpowiedzUsuń