Informacje1.Nowe rozdziały nie będą pokazywać się regularnie ze względu, że cierpię na chorobę zwaną "notorycznym brakiem czasu"

2.Miło by mi było jeśli każdy odwiedzający zostawiłby swój komentarz. 

3.Zezwalam na "reklamy" innych blogów, jednak istnieje pewien warunek. Proszę nie umieszczać ich w komentarzach. Miejsce na reklamy jest w ShoutBox'ie, który znajduje się po prawej stronie.

4.Żeby nie było niejasności, czy coś. Jeśli zaobserwowałam twojego bloga, nie oczekuję od ciebie rewanżu. Każdy blog, którego staję się członkiem po prostu mi się podoba - nie robię tego, bo ty dołączyłeś do mojego bloga.  
Nie potrzebuję "Obserwatorów", którzy niby są czytelnikami, ale ani widu, ani słychu o nich.  Dlatego, jeśli nie podoba ci się mój blog, proszę, zrób to dla mnie i nie obserwuj go. 
Liczy się nie ilość czytelników, lecz jakość. Puste liczby nie zmotywują do pracy  - komentarze tak.

5.Nie mam pojęcia kto reklamuje mój blog - chodzi konkretnie o portal Bezużyteczna.pl. Ktoś spami tam reklamami mojej strony. PROSZĘ TEGO KOGOŚ O ZAPRZESTANIE! Potem lecą hejty od jakiś osób, które nie lubią fantastyki. To naprawdę zniechęca do dalszej pracy :/ 
Dlatego apeluję! Drogi użytkowniku spamujący na Bezużytecznej - jeśli to czytasz, proszę, dla mojego dobra, o zaprzestanie reklamowania mnie!

6. Archiwum i spis treści muszą być. Dlaczego? Ponieważ w starych wersjach mobilnych karty się nie wyświetlają i nie da się czytać rozdziałów. Kilka moich czytelników napisało na mojego e-Mail'a z prośbą o dodanie takowej ramki. Ponieważ - jak wiadomo - to czytelnicy są najważniejsi - spełniłam ich prośbę.
Po drugie - archiwum NIE JEST spisem treści.

7.Piszę poprawnie po polsku (głównie chodzi o ortografię) i tego też wymagam od Ciebie. Wybacz, ale nie interesuje mnie twoja dysleksja i Bóg wie jeszcze co. Żyjemy w dobie magicznych urządzeń, zwanych komputerami, które podkreślają błędy na czerwono, więc nie wiem w czym problem. Wcale nie dyskryminuję osób z dysleksją. Po prostu nie uważam, że taka "choroba" może istnieć. Może jest to swego rodzaju "rasizm", ale trudno - na prawdę nie mogę znieść błędów w tekście, mimo, że komputer podkreśla je na czerwono ! 

8.Aha, no i nie przeklinam.

9.Przepraszam, ale Blogspot mnie nienawidzi i co chwila zmienia czcionki w postach. Próbuję to edytować i poprawiać, a i tak nic z tego - mój blog zupełnie nie reaguje. Dlatego przepraszam za niedogodności w czytaniu. Naprawdę nie mam zielonego pojęcia czym sobie zasłużyłam na taką nienawiść z ich strony ;_;

10.Od razu przepraszam za wszelkie pozostałe błędy, jakie pojawią się w opowiadaniu. Jeśli takowe znajdziesz - napisz proszę o nim w komentarzu lub na mojego e - mail'a, którego poznasz gdy klikniesz ikonkę koperty nieco niżej (uwaga! Otwiera się w Outlook'u :P)

11.A pff... Miałam coś jeszcze pisać, ale oczywiście zapomniałam. Muszę kupić sobie Pamicon, albo coś w tym guście.

12.Miłego czytania ;D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz